Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру, дом, участок в Одессе

Актуальні об'єкти нерухомості на сайті standart.inler.net

Найкращі пропозиції

Ділянка 5 соток с фундаментом,СК Нептун,Нерубайське ID 54227 (Фото 1)

10 750 USD

0%

Ділянка 5 соток с фундаментом,СК Нептун,Нерубайське ID 54227

Одеська обл., Бєляївський р-н., Нерубайське, Нерубайское

5 сот.

13.05.26
Двокімнатна квартира на пр. Шевченка/Гагаріна. Без комісії ID 54160 (Фото 1)

50 000 USD

Двокімнатна квартира на пр. Шевченка/Гагаріна. Без комісії ID 54160

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

44 м2

1 136 USD / кв. м.

21.05.26
Продаж приміщення під офіс, майстерню, салон у ЖК "Вернісаж" ID 53789 (Фото 1)

35 000 USD

Продаж приміщення під офіс, майстерню, салон у ЖК "Вернісаж" ID 53789

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., вулиця Костанді, Таирова

85 м2

21.04.26
Продам одноповерховий будинок у Червоному Хуторі ID 53531 (Фото 1)

57 000 USD

Продам одноповерховий будинок у Червоному Хуторі ID 53531

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Червоный хутор

87 м2 | 2.6 сот.

15.04.26
Приміщення 78 м² з ремонтом під бізнес — Радужний, Одеса. ID 53455 (Фото 1)

32 000 USD

Приміщення 78 м² з ремонтом під бізнес — Радужний, Одеса. ID 53455

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Масив Радужний, Радужный

78 м2

18.05.26
У продажу комерційне приміщення на Катеринінській ID 15003 (Фото 1)

87 000 USD

У продажу комерційне приміщення на Катеринінській ID 15003

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Воскресенська вулиця, Центр

53 м2

20.04.26

Нові об'єкти

Будинок у Совіньйоні біля моря — 3 спальні, 115 м², ділянка 2,15 сотки ID 54256 (Фото 1)

150 000 USD

Будинок у Совіньйоні біля моря — 3 спальні, 115 м², ділянка 2,15 сотки ID 54256

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

101 м2 | 2.14 сот.

22.05.26
2-кімнатна квартира 63м2 в історичному центрі Одеси ID 54250 (Фото 1)

55 000 USD

2-кімнатна квартира 63м2 в історичному центрі Одеси ID 54250

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Катерининська вулиця, Центр

63 м2

873 USD / кв. м.

19.05.26
Будинок на 10 сотках у Совіньйоні-1 біля моря та пляжу ID 54236 (Фото 1)

330 000 USD

Будинок на 10 сотках у Совіньйоні-1 біля моря та пляжу ID 54236

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

197 м2 | 10 сот.

21.05.26
3х комнатная квартира с газовым котлом в спецпроекте на ул. Греческой ID 54239 (Фото 1)

160 000 USD

3х комнатная квартира с газовым котлом в спецпроекте на ул. Греческой ID 54239

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Грецька вулиця, Центр

80.6 м2

1 985 USD / кв. м.

18.05.26
Продається простора квартира в центрі Одеси на М.Арнаутській, 62м² ID 54228 (Фото 1)

59 000 USD

Продається простора квартира в центрі Одеси на М.Арнаутській, 62м² ID 54228

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мала Арнаутська вулиця, Центр

62 м2

952 USD / кв. м.

12.05.26

10 750 USD

0%

Одеська обл., Бєляївський р-н., Нерубайське, Нерубайское

5 сот.

13.05.26
Квартира з АГВ у самому центрі Одеси ID 54214 (Фото 1)

44 000 USD

Квартира з АГВ у самому центрі Одеси ID 54214

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Рішельєвська вулиця, Центр

44 м2

1 000 USD / кв. м.

04.05.26
Автономна 3-кімнатна квартира в історичному центрі Одеси ID 54209 (Фото 1)

75 000 USD

Автономна 3-кімнатна квартира в історичному центрі Одеси ID 54209

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Ковальська вулиця, Центр

73 м2

1 027 USD / кв. м.

21.05.26
2- комн. кв-ра на 5 ст. Фонтана. Кирпичный спецпроект у парка Победы ID 54202 (Фото 1)

65 000 USD

2- комн. кв-ра на 5 ст. Фонтана. Кирпичный спецпроект у парка Победы ID 54202

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Адміральський проспект, Фонтан

53 м2

1 226 USD / кв. м.

09.05.26
Уютная сталинка с евроремонтом на ул. Семинарской вблизи моря и центра ID 54203 (Фото 1)

68 000 USD

Уютная сталинка с евроремонтом на ул. Семинарской вблизи моря и центра ID 54203

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Семінарська вулиця, Французский/Шевченко

53 м2

1 283 USD / кв. м.

27.04.26
2-комнатная квартира на 6-й станции Фонтана — заезжай и живи  ID 54204 (Фото 1)

61 000 USD

2-комнатная квартира на 6-й станции Фонтана — заезжай и живи ID 54204

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтанська дорога, Фонтан

42 м2

1 452 USD / кв. м.

19.05.26
Топ-предложение! 3-комнатная квартира ул. Пироговская/Французский бул. ID 54193 (Фото 1)

68 500 USD

Топ-предложение! 3-комнатная квартира ул. Пироговская/Французский бул. ID 54193

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пирогівська вулиця, Французский/Шевченко

55 м2

1 245 USD / кв. м.

24.05.26

продаж без комісії - 0%

10 750 USD

0%

Одеська обл., Бєляївський р-н., Нерубайське, Нерубайское

5 сот.

13.05.26
Продаётся 2х комнатная квартира по улице Ришельевская! ID 54065 (Фото 1)

68 000 USD

0%

Продаётся 2х комнатная квартира по улице Ришельевская! ID 54065

67 м2

1 015 USD / кв. м.

24.03.26
Сучасний будинок у ЖК "Дайберг" — комфорт, статус і зручна розстрочка ID 53942 (Фото 1)

240 000 USD

0%

Сучасний будинок у ЖК "Дайберг" — комфорт, статус і зручна розстрочка ID 53942

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Лиман, Лиманка

220 м2 | 5.5 сот.

24.03.26
Новий одноповерховий будинок у ЖК "Дайберг" з розстрочкою до 18 місяців. ID 53943 (Фото 1)

240 000 USD

0%

Новий одноповерховий будинок у ЖК "Дайберг" з розстрочкою до 18 місяців. ID 53943

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Лиман, Лиманка

225 м2 | 5.5 сот.

24.03.26
Новий одноповерховий будинок з басейном біля моря, Фонтанка, еОселя, постанови ID 52822 (Фото 1)

275 000 USD

0%

Новий одноповерховий будинок з басейном біля моря, Фонтанка, еОселя, постанови ID 52822

Одеська обл., Лиманський р-н., Фонтанка, Фонтанка

100 м2 | 5 сот.

14.11.25
Двоповерховий будинок під оздоблення з червоної цегли, 16 станція Фонтану ID 43019 (Фото 1)

250 000 USD

0%

Двоповерховий будинок під оздоблення з червоної цегли, 16 станція Фонтану ID 43019

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

164 м2 | 3.3 сот.

03.04.26

Продаж квартир/кімнат

Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138 (Фото 1)

33 000 USD

Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пантелеймонівська вулиця, Центр

35.2 м2

938 USD / кв. м.

27.03.26
Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876 (Фото 1)

65 000 USD

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876

73 м2

890 USD / кв. м.

04.05.26
Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100 (Фото 1)

50 000 USD

Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100

44 м2

1 136 USD / кв. м.

05.05.26
Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869 (Фото 1)

48 000 USD

Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Польська вулиця, Центр

38 м2

1 263 USD / кв. м.

23.01.26
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 1)

74 000 USD

Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Гагаріна, Французский/Шевченко

57 м2

1 298 USD / кв. м.

19.03.26
Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648 (Фото 1)

75 000 USD

Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Канатна вулиця, Центр

54 м2

1 389 USD / кв. м.

27.04.26
Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524 (Фото 1)

230 000 USD

Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524

150 м2

1 533 USD / кв. м.

25.04.26

55 000 USD

63 м2

873 USD / кв. м.

19.05.26

160 000 USD

80.6 м2

1 985 USD / кв. м.

18.05.26

59 000 USD

62 м2

952 USD / кв. м.

12.05.26
Квартира з АГВ у самому центрі Одеси ID 54214 (Фото 1)

44 000 USD

Квартира з АГВ у самому центрі Одеси ID 54214

44 м2

1 000 USD / кв. м.

04.05.26

75 000 USD

73 м2

1 027 USD / кв. м.

21.05.26

Продаж будинків/ділянок

330 000 USD

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

197 м2 | 10 сот.

21.05.26
Новий будинок для сім’ї в Київському районі Одеси, район 411 Батареї ID 53028 (Фото 1)

290 000 USD

Новий будинок для сім’ї в Київському районі Одеси, район 411 Батареї ID 53028

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Царское село

344 м2 | 4 сот.

24.03.26
Продам будинок у Совіньйоні 1, новий сучасний ремонт. ID 52807 (Фото 1)

390 000 USD

Продам будинок у Совіньйоні 1, новий сучасний ремонт. ID 52807

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

140 м2 | 4.3 сот.

05.02.26

150 000 USD

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

101 м2 | 2.14 сот.

22.05.26

10 750 USD

0%

Одеська обл., Бєляївський р-н., Нерубайське, Нерубайское

5 сот.

13.05.26
Продам участок правильной формы район дома Мебели ID 54128 (Фото 1)

150 000 USD

Продам участок правильной формы район дома Мебели ID 54128

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Черемушки

6 сот.

02.04.26
 В продаже  2 этажный дом под отделку - Червоний хутор. ID 54123 (Фото 1)