Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру, дом, участок в Одессе

Сортування:

Дата Ціна Популярність

Одеська - нерухомість (1273 об'єктів)

У продажу комерційне приміщення на Катеринінській ID 15003 (Фото 1)

87 000 USD

У продажу комерційне приміщення на Катеринінській ID 15003

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Воскресенська вулиця, Центр

53 м2

20.04.26
Приміщення 78 м² з ремонтом під бізнес — Радужний, Одеса. ID 53455 (Фото 1)

32 000 USD

Приміщення 78 м² з ремонтом під бізнес — Радужний, Одеса. ID 53455

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Масив Радужний, Радужный

78 м2

18.05.26
Продам одноповерховий будинок у Червоному Хуторі ID 53531 (Фото 1)

57 000 USD

Продам одноповерховий будинок у Червоному Хуторі ID 53531

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Червоный хутор

87 м2 | 2.6 сот.

15.04.26
Продаж приміщення під офіс, майстерню, салон у ЖК "Вернісаж" ID 53789 (Фото 1)

35 000 USD

Продаж приміщення під офіс, майстерню, салон у ЖК "Вернісаж" ID 53789

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., вулиця Костанді, Таирова

85 м2

21.04.26
Двокімнатна квартира на пр. Шевченка/Гагаріна. Без комісії ID 54160 (Фото 1)

50 000 USD

Двокімнатна квартира на пр. Шевченка/Гагаріна. Без комісії ID 54160

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

44 м2

1 136 USD / кв. м.

21.05.26
Ділянка 5 соток с фундаментом,СК Нептун,Нерубайське ID 54227 (Фото 1)

10 500 USD

0%

Ділянка 5 соток с фундаментом,СК Нептун,Нерубайське ID 54227

Одеська обл., Бєляївський р-н., Нерубайське, Нерубайское

5 сот.

24.05.26
Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876 (Фото 1)

65 000 USD

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пирогівська вулиця, Французский/Шевченко

73 м2

890 USD / кв. м.

04.05.26
Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138 (Фото 1)

33 000 USD

Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пантелеймонівська вулиця, Центр

35.2 м2

938 USD / кв. м.

27.03.26
Продам будинок у Совіньйоні 1, новий сучасний ремонт. ID 52807 (Фото 1)

390 000 USD

Продам будинок у Совіньйоні 1, новий сучасний ремонт. ID 52807

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

140 м2 | 4.3 сот.

05.02.26
Новий будинок для сім’ї в Київському районі Одеси, район 411 Батареї ID 53028 (Фото 1)

290 000 USD

Новий будинок для сім’ї в Київському районі Одеси, район 411 Батареї ID 53028

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Царское село

344 м2 | 4 сот.

24.03.26
Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524 (Фото 1)

230 000 USD

Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524

150 м2

1 533 USD / кв. м.

25.04.26
Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648 (Фото 1)

75 000 USD

Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Канатна вулиця, Центр

54 м2

1 389 USD / кв. м.

27.04.26
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 1)

74 000 USD

Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Гагаріна, Французский/Шевченко

57 м2

1 298 USD / кв. м.

19.03.26
Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869 (Фото 1)

48 000 USD

Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Польська вулиця, Центр

38 м2

1 263 USD / кв. м.

23.01.26
Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100 (Фото 1)

50 000 USD

Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100

44 м2

1 136 USD / кв. м.

05.05.26
Будинок на 10 сотках у Совіньйоні-1 біля моря та пляжу ID 54236 (Фото 1)

330 000 USD

Будинок на 10 сотках у Совіньйоні-1 біля моря та пляжу ID 54236

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

197 м2 | 10 сот.

21.05.26
Двоповерховий будинок у Воронцовському провулку ID 5376 (Фото 1)

180 000 USD

Двоповерховий будинок у Воронцовському провулку ID 5376

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Центр

120 м2

27.02.26
Пропонується до продажу великий будинок на вул. Дача Ковалевського. ID 5603 (Фото 1)

280 000 USD

Пропонується до продажу великий будинок на вул. Дача Ковалевського. ID 5603

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Дача Ковалевского

362 м2 | 10 сот.

26.02.26
Пропонується до продажу ділянка на Чубаївці! ID 5845 (Фото 1)

160 000 USD

Пропонується до продажу ділянка на Чубаївці! ID 5845

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

6 сот.

01.04.26
Продаж будинку під оздоблення ID 7705 (Фото 1)

250 000 USD

Продаж будинку під оздоблення ID 7705

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Чубаевка

400 м2 | 6 сот.

27.02.26
Двоповерховий будинок з басейном та СПА комплексом, Київський район ID 9924 (Фото 1)

450 000 USD

Двоповерховий будинок з басейном та СПА комплексом, Київський район ID 9924

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

475 м2 | 7 сот.

01.04.26