Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру, дом, участок в Одессе

Сортування:

Дата Ціна Популярність

Продаж квартир/кімнат (791 об'єктів)

Двокімнатна квартира на пр. Шевченка/Гагаріна. Без комісії ID 54160 (Фото 1)

50 000 USD

Двокімнатна квартира на пр. Шевченка/Гагаріна. Без комісії ID 54160

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

44 м2

1 136 USD / кв. м.

21.05.26
Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876 (Фото 1)

65 000 USD

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пирогівська вулиця, Французский/Шевченко

73 м2

890 USD / кв. м.

04.05.26
Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138 (Фото 1)

33 000 USD

Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пантелеймонівська вулиця, Центр

35.2 м2

938 USD / кв. м.

27.03.26
Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524 (Фото 1)

230 000 USD

Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524

150 м2

1 533 USD / кв. м.

25.04.26
Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648 (Фото 1)

75 000 USD

Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Канатна вулиця, Центр

54 м2

1 389 USD / кв. м.

27.04.26
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 1)

74 000 USD

Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Гагаріна, Французский/Шевченко

57 м2

1 298 USD / кв. м.

19.03.26
Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869 (Фото 1)

48 000 USD

Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Польська вулиця, Центр

38 м2

1 263 USD / кв. м.

23.01.26
Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100 (Фото 1)

50 000 USD

Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100

44 м2

1 136 USD / кв. м.

05.05.26
Апартаменти в самому центрі Одеси. Соборна площа ID 25461 (Фото 1)

260 000 USD

Апартаменти в самому центрі Одеси. Соборна площа ID 25461

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Коблівська вулиця, Центр

250 м2

1 040 USD / кв. м.

24.11.25
Продаж квартир на Катерининській площі поруч із Потьомкинськими сходами. ID 26518 (Фото 1)

315 000 USD

Продаж квартир на Катерининській площі поруч із Потьомкинськими сходами. ID 26518

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Катерининська площа, Центр

193 м2

1 632 USD / кв. м.

22.05.26
Продам чотирикімнатну квартиру з терасою в Аркадії ID 34679 (Фото 1)

250 000 USD

Продам чотирикімнатну квартиру з терасою в Аркадії ID 34679

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Аркадіївський провулок, Аркадия

180 м2

1 389 USD / кв. м.

21.05.26
У продажу 2-кімнатна квартира в центрі міста ID 41926 (Фото 1)

55 000 USD

У продажу 2-кімнатна квартира в центрі міста ID 41926

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Катерининська вулиця, Центр

120 м2

458 USD / кв. м.

04.05.26
Двокімнатна квартира з ремонтом та меблями в центрі міста! ID 42818 (Фото 1)

160 000 USD

Двокімнатна квартира з ремонтом та меблями в центрі міста! ID 42818

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Дерибасівська, Центр

50 м2

3 200 USD / кв. м.

04.05.26
Квартира в центрі Одеси з окремим входом ID 46645 (Фото 1)

42 000 USD

Квартира в центрі Одеси з окремим входом ID 46645

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Леха Качинського, Центр

38 м2

1 105 USD / кв. м.

05.05.26
У продажу п’ятикімнатна квартира в центрі міста - бельгійський проєкт ID 46757 (Фото 1)

200 000 USD

У продажу п’ятикімнатна квартира в центрі міста - бельгійський проєкт ID 46757

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Воскресенська вулиця, Центр

176 м2

1 136 USD / кв. м.

03.03.26
У продажу двокімнатна квартира в центрі міста (парк Шевченка) ID 46952 (Фото 1)

59 000 USD

У продажу двокімнатна квартира в центрі міста (парк Шевченка) ID 46952

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Велика Арнаутська вулиця, Центр

54 м2

1 093 USD / кв. м.

09.03.26
Продам трикімнатну квартиру вул. Канатна/вул. Семінарська ID 49156 (Фото 1)

85 000 USD

Продам трикімнатну квартиру вул. Канатна/вул. Семінарська ID 49156

62.5 м2

1 360 USD / кв. м.

22.05.26
У продажу 4-кімнатна квартира в центрі міста ID 49406 (Фото 1)

155 000 USD

У продажу 4-кімнатна квартира в центрі міста ID 49406

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Кінна вулиця, Центр

153 м2

1 013 USD / кв. м.

06.05.26
Пропонуємо до продажу 6-кімнатну квартиру на Жуковського/Олександрівський ID 50532 (Фото 1)

170 000 USD

Пропонуємо до продажу 6-кімнатну квартиру на Жуковського/Олександрівський ID 50532

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Святослава Караванського (Жуковського), Центр

209 м2

813 USD / кв. м.

04.05.26
У продажу 5-кімнатна квартира з ремонтом на Пастера ID 50870 (Фото 1)

147 000 USD

У продажу 5-кімнатна квартира з ремонтом на Пастера ID 50870

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Пастера, Центр

161 м2

913 USD / кв. м.

04.05.26
Продається 4-кімнатна квартира в центрі міста ID 50901 (Фото 1)

73 000 USD

Продається 4-кімнатна квартира в центрі міста ID 50901

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Новосельського, Центр

101 м2

723 USD / кв. м.

06.05.26